Aicināti atsaukties Aizputes novada mājražotāji un uzņēmēji, kuri piedāvā produktus ārkārtas situācijas laikā
Piektdiena, 03 aprīlis 2020 10:31

vieteji majrazotaji

Atbalstot vietējos uzņēmējus un veicinot sociālās distancēšanās un pēc iespējas bezkontakta pirkšanu vīrusa saslimstības laikā, Aizputes novada dome veido platformu - sarakstu ar vietējās produkcijas piedāvātājiem un piegādātājiem. Papildināsim jau esošo sarakstu ar iesūtītajiem. Lūdzu, norādīt uzņēmuma nosaukumu, piedāvātos produktus, ir/nav iespēja piegādāt uz mājām, kā arī kontaktus, un sūtīt uz epastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Saraksts būs izvietots novada mājaslapā un sociālajos tīklos. Atbalstīsim vietējos ražotājus!

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads