Par bēru organizēšanu
Pirmdiena, 23 marts 2020 12:48

beeres

Valsts ārkārtas stāvokļa dēļ viens no atļautajiem cilvēku pulcēšanās iemesliem ir bēres, kurās drīkst būt vienkopus ne vairāk kā 50 personas. Organizējot bēres, lūdzam ņemt vērā:

  • vienkopus ne vairāk kā 50 cilvēki;
  • censties ievērot 2 m distanci vienam no otra;
  • valkāt sejas aizsargmaskas;
  • līdzjūtību izteikt mutiski, izvairoties no fiziska kontakta.

Valsts Veselības inspekcija aicina rūpīgi izsvērt personu loku, ko aicināt uz bērēm. Palicējiem iespēju robežās vēlams aicināt uz atvadīšanos tikai tuvākos piederīgos, iespējams, pat atcelt bēru mielastu. Attālākiem atvadīties gribētājiem lūgums respektēt mirušā tuviniekus un atvadīties no mirušā PĒC oficiālās pasākuma daļas individuāli.

Aizputes novada kapu saimniecības pārzinis un bēru organizators Guntis Skuja aicina būt atbildīgiem vienam pret otru šajā sarežģītajā situācijā un ievērot valsts ārkārtas stāvokļa paredzētos noteikumus arī, organizējot bēres.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads