Informācija no Sociālā dienesta
Piektdiena, 20 marts 2020 09:47

         Aizputes novada Sociālais dienests aicina atsaukties ģimenes ar bērniem un gados vecākus cilvēkus kuri, valstī izsludinātā ārkārtas stāvokļa dēļ nonākuši krīzes situācijā un pietiekošā apjomā nespēj nodrošināt pamatvajadzības – pārtiku, medikamentus, higiēnas preces. Šajā situācijā nedrīkst klusēt, bet ir jālūdz palīdzība.

    Atkārtoti uzrunāju līdzcilvēkus, kaimiņus, radus – ja jums ir informācija, ka kādam klājas grūti un viņš dažādu iemeslu dēļ kautrējas lūgt palīdzību, nododiet šo informāciju Sociālajam dienestam, nav jāstādās priekšā, to var izdarīt arī anonīmi.

     Šobrīd tiek risināts jautājums par Zupas virtuves darbības paplašināšanu un iespējām saņemt siltu zupu.

     Sociālais dienests šajā laikā aicina vecākus būt īpaši atbildīgiem par saviem bērniem. Šis nav laiks klaiņošanai un veikalu apmeklēšanai.

     Visiem klientiem, kuriem noteikts trūcīgais vai maznodrošinātais statuss, Sociālais dienests šo statusu automātiski pagarinās līdz 31.maijam. Pēc jaunas izziņas nav jānāk, nepieciešamības gadījumā jāuzrāda jau esošā izziņa.

     Ik dienu valdība nāk klajā ar jauniem lēmumiem, norādījumiem un noteikumiem.

Tiem varat sekot līdzi Labklājības ministrijas mājas lapā : www.lm.gov.lv sadaļā Informācija par COVID (lapas kreisajā pusē).

BŪSIM ATBILDĪGI KATRS PAR SEVI UN LĪDZ AR TO ARĪ PAR MŪSU LĪDZCILVĒKIEM

Aizputes novada Sociālais dienests

Telefoni informācijai: 26450584 – Sociālā dienesta vadītāja

                                   26534416 – vadītājas vietniece

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads