Meklē fotogrāfijas par padomju laiku bērnu ikdienu
Piektdiena, 24 janvāris 2020 11:14

DSC 13051

Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centra telpās Atmodas ielā 16 šī gada pavasarī plānots atklāt ekspozīciju “Padomju laika leļļu kolekcija”, tādēļ aicina novadniekus pārskatīt savus foto albumus un iesaistīties izstādes noformēšanā daloties ar tām fotogrāfijām, kas uzņemtas padomju gados un kurās redzamas rotaļlietas, Jaunā gada svinēšana, pasākumi bērnudārzos, bērnu izrādes, skolēni oktobrēnu un pionieru formās.  Fotogrāfijas aicinām iesūtīt Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai ienest personīgi Aizputes novada TIC, Atmodas ielā 16. Lūgums bildēm pievienot uzņemšanas vietu un laiku, ja iespējams, arī attēlā redzamās personas. Tomēr, ja nevēlaties, lai Jūsu vārds tiek publiski izmantots - lūdzam par to informēt jau fotogrāfiju iesniegšanas brīdī. Fotogrāfijas iesūtīt līdz 15. februārim.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads