Aicina uz diskusiju ar Aizputes iedzīvotājiem: „Vai esam saliedēta sabiedrība?”
Pirmdiena, 07 oktobris 2019 11:56

Aizpute diskusija

Oktobrī visā Latvijā norisinās iedzīvotāju diskusijas par saliedētas Latvijas sabiedrības veidošanu – vai mēs tāda esam, kam jāmainās, lai mēs tāda kļūtu, kāda sabiedrība esam tagad? Diskusija ar Aizputes un apkārtnes iedzīvotājiem notiks jau šo trešdien, 9.oktobrī, plkst.17:30 – 20:00 Ideju mājā.

Diskusiju laikā iedzīvotājiem būs iespēja izteikt viedokli par tādām tēmām kā uzticēšanās, nacionālā identitāte, latviešu valoda un tās lietojums, migrācija, imigrācija, pilsoniskā aktivitāte, līdzdalība u.c.

Diskusiju mērķis ir apzināt iedzīvotāju viedokļus Saliedētas sabiedrības politikas pamatnostādņu izstrādes sagatavošanai, kuras šobrīd izstrādā Kultūras ministrija un vēlas saņemt informāciju par iedzīvotāju redzējumu, kas balstīts pieredzē un ikdienas situācijās. Šīs pamatnostādnes plānots pabeigt nākamā gada sākumā un tās noteiks, kādi sabiedriskie procesi tiks veidoti un finansēti no valsts budžeta Latvijā pēc 2021.gada.

Diskusija ir atvērta ikviena iedzīvotājam, neatkarīgi no viņa vecuma, dzimuma, tautības, pilsonības vai nodarbošanās. Tikai dažādībā varam gūt priekšstatu par mūsu sabiedrību! Uz diskusiju var ierasties iepriekš nepiesakoties, bet vēlams to izdarīt iepriekš pa tālruni 26670756 (Ance) vai 27111252 (Elīna) vai piesakot dalību elektroniski https://ej.uz/DiskusijasKurzeme.

Kurzemē līdzīgas diskusijas notiks arī vēl 6 pilsētās un ciemos - Saldū, Dundagā, Kuldīgā, Liepājā, Talsos un Ventspilī – precīzāku informāciju skatīt www.kurzemesnvo.lv. Diskusijas ar iedzīvotājiem Kurzemē organizē biedrība „Kurzemes NVO centrs” Kultūras ministrijas uzdevumā, pārējos Latvijas reģionos - citi NVO resursu centri.

Katras diskusijas laikā paustie viedokļi, secinājumi un idejas saliedētas sabiedrības veidošanai tiks apkopotas un nodotas Kultūras ministrijai pamatnostādņu pilnveidošanai.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads