Izsludina zīmēšanas konkursu bērniem
Otrdiena, 01 oktobris 2019 10:06

berns zimee

Valsts svētkus gaidot, Kazdangas pagasta bibliotēka aicina bērnus piedalīties radošajā konkursā “Es lepojos ar man doto vārdu un uzvārdu”. Darbam (zīmējumam) jābūt izpildītam uz jebkura veida papīra, A 4 formātā; pēc autora izvēles, darbu var izpildīt vienā vai jauktās tehnikās, izmantojot  zīmuļkrāsas, flomāsterus, akvareļkrāsas, guašu, tušu, pasteļkrītiņu u.c.,  kā arī radošajā darbā jāatspoguļo vārda, uzvārda pirmie burti, viss vārds vai uzvārds, abi vai to nozīme.

Iesniedzot darbu, drukātiem burtiem  jānorāda  autora vārds, uzvārds, vecums, klase, skolas  nosaukums. Darbus jāiesniedz līdz  2019. gada 1. novembrim. Dalībnieki - bērni līdz 4.klasei. Darbi jānogādā Kazdangas pagasta bibliotēkā, Pils gatve - 4.

Labākie darbi tiks apbalvoti, un uzvarētāju darbi tiks publiskoti sociālajos tīklos un interneta vidē.

Konkursa NOLIKUMS

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads