Var pieteikties Zaļās izcilības balvai
Otrdiena, 10 septembris 2019 13:42

zalas izcilibas balva

Valsts vides dienests (VVD) aicina uzņēmumus pieteikties nozares balvai – Zaļās izcilības balvai 2019 – un pieteikt balvai savus sadarbības partnerus.VVD Zaļās izcilības balvu pasniedz uzņēmumiem un pašvaldībām, kas visaugstākajā līmenī ievēro vides aizsardzības normatīvo aktu prasības, kā arī pēc savas iniciatīvas samazina ietekmi uz vidi. Pretendentu izvirzīšana balvai padarīta atvērtāka nekā iepriekš: līdz šim pretendentus izvirzīja tikai VVD reģionālās vides pārvaldes, bet šogad pieteikties tiek aicināti uzņēmumi paši.

Zaļās izcilības balvu 2019 pasniegs sešās nominācijās: “A kategorijas piesārņojošas darbības operatori”, “B kategorijas piesārņojošas darbības operatori”, “C apliecinājuma piesārņojošas darbības operatori”, “Atkritumu apsaimniekotāji, komersanti, kuriem izsniegtas atkritumu apsaimniekošanas atļaujas”, “Operatori, kuri veic darbības ar jonizējošā starojuma avotiem”, “Pašvaldības”. Pretendentu vērtēšanas kritēriji publicēti VVD tīmekļvietnē šeit: http://www.vvd.gov.lv/aktualitates/zalas-izcilibas-balva/

Pieteikums brīvā formā, aprakstot un pamatojot izvirzītā uzņēmuma vai pašvaldības atbilstību izvirzītajiem kritērijiem, līdz 15. septembrim jānosūta uz VVD e­pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads