Veselības inspekcija informē
Pirmdiena, 26 augusts 2019 17:14

Veselības inspekcija (Inspekcija) vēlas informē, ka š. g. 30. septembrī  Inspekcija kā Veselības ministrijas sadarbības partneris ESF projektā „Kompleksi veselības veicināšanas un slimības profilakses pasākumi" uzsāks „Izglītības iestāžu vides kvalitātes un drošuma pētījuma" 3. posmu. Pētnieki izvērtēs Latvijas vispārizglītojošo mācību iestāžu vides kvalitātes svarīgu rādītāju – iekštelpu CO2 koncentrāciju. Līdz apkures sezonas beigām paredzēts apsekot 21 skolu atbilstoši izglītības iestāžu atlasei, kas aptver visus  Latvijas plānošanas reģionus un apdzīvotās vietas tipus. Laika posmā no 2017. gada oktobra līdz 2019. gada martam pētnieki apsekoja 41 skolu, veicot iekštelpu gaisa kvalitātes mērījumus 118 mācību telpās. Pētījumu paredzēts turpināt līdz 2022. gada decembrim, kopumā apsekojot 109 skolas.

Vairāk par pētījuma gaitu un rezultātiem iespējams uzzināt http://www.vi.gov.lv/lv/sakums/aktuali/this-just-in-2018/lai-stundas-nenaktu-miegs.

Informējam izglītības iestādes par to, ka pietiekamu gaisa apmaiņu mācību telpās un CO2 līmeņa pazemināšanos iekštelpu gaisā iespējams nodrošināt, pirmkārt, ar atbilstošu vēdināšanu.

Inspekcija novēl, lai ikdienas straujajā, kārtējām problēmām un notikumiem pilnajā darba ritmā nezūd rūpes par skolēnu un skolotāju veselību!

Info:

Veselības inspekcija, Klijānu iela 7, Rīga, LV-1012, Tālrunis: 67081600, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , www.vi.gov.lv

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads