No 2.septembra Aizputes pasta nodaļa nestrādās sestdienās
Pirmdiena, 05 augusts 2019 09:33

pasts

Izanalizējot klientu paradumus un pasta pakalpojumu pieprasījumu, no 2019.gada 2.septembra tiek mainīts Aizputes pasta nodaļas darbalaiks, sestdienas nosakot par brīvdienām.

Izmaiņas Aizputes pasta nodaļas darbalaikā saistītas ar klientu pasta pakalpojumu izmantošanas paradumiem šajā nodaļā, kas liecina, ka darbdienās nodaļu apmeklē ievērojami vairāk klientu nekā sestdienās, kad klientu plūsma nodaļā samazinās par 70% un apgrozījums – par aptuveni 90% salīdzinājumā ar darbdienām. Tādējādi nodaļas darbs sestdienās ir nerentabls un neatbilst pieprasījumam, kas vairākumā gadījumu, kā rāda iepriekšminētie dati, orientēts uz pakalpojumu saņemšanu tieši darbdienās.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads