Aizputes novada snaiperi sestdien Latvijas Jaunatnes olimpiādē izcīna trīs medaļas
Pirmdiena, 08 jūlijs 2019 08:40

Anotācija 2019 07 08 084129

Aizputes novada ložu šāvēji sestdien, 6. jūlijā, Dobelē Latvijas Jaunatnes olimpiādes otrajā dienā izcīnīja trīs medaļas.

Vingrinājuma "MŠ-3x20" finālā Latvijas Jaunatnes olimpiādes zelta medaļu ieguva Aizputes novada ložu šāvēja Anna Stieģele, bet sudraba godalgu ieguva vēl viena aizputniece Sanita Santa Cīrule, ziņo Aizputes novada ložu šāvēju pārstāvis Jānis Oskars Šalms. Viņš piebilst, ka finālā tika arī Jana Osvalde, bet viņa muguras traumas dēļ sacensības neturpināja un palika astotajā vietā.

J. Šalms norāda, ka finālā cīņa bija dramatiska. A, Stieģelei sākumā bija liels pārsvars, bet beigās tas saruka līdz minimumam.

auniešiem vingrinājuma "PŠ 60" finālā par pārsteigumu parūpējās Jānis Lasmanis, kurš spēcīgajā konkurencē uzrādīja labu rezultātu un ieguva sudraba medaļu. Zelta godalga tika Krāslavas novada pārstāvim Marekam Mjadjutam, bet spēcīgais Viļakas novada šāvējs Didzis Aleksāns palika tikai trešais.

Svētdien jauniešiem būs vingrinājums "MŠ-3x20", bet jaunietēm būs vingrinājums "PŠ 60".

Info no: https://www.rekurzeme.lv/sports/aizputes-novada-snaiperi-sestdien-latvijas-jaunatnes-olimpiade-izcina-tris-medalas-142908

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads