Uzņēmēju pieredzes dienās ALTUM aicina uz tikšanos ar uzņēmējiem, kas efektīvi izmanto valsts atbalsta iespējas
Pirmdiena, 20 maijs 2019 08:12

Uzņēmēju pieredzes dienu ietvaros, kas visā Latvijā norisināsies no 20. līdz 24. maijam, Attīstības finanšu institūcija ALTUM aicina iepazīties ar veiksmīgiem uzņēmumiem un to pārstāvjiem, kas biznesa attīstīšanai sekmīgi izmantojuši dažādas valsts atbalsta iespējas.

Tikšanās ar uzņēmējiem notiks visos Latvijas reģionos:

  • Rīgas reģionā (Ikšķilē, Daugavas prospektā 1): 22. maijā plkst. 11:00 pie bērnu mēbeļu un kāpslīšu ražotāja “Snores”, kas darbojas ar zīmolu “Ette Tete”;
  • Vidzemes reģionā (Grasbergu ģimenes zemnieku saimniecība “Zilūži”, Kocēnu novada Bērzaines pagastā): 24. maijā plkst. 10:00;
  • Kurzemes reģionā (Talsu novadā, Valdemārpilī, Blaumaņa ielā 14): 22. maijā plkst. 12:00 ar savu pieredzes stāstu dalīsies kempinga “Ezermalas” vadītāja un īpašniece Terēze Riekstiņa.

Savukārt birža Nasdaq Riga 22. maijā plkst. 15:00-16:30 organizē biržas Atvērto durvju dienu, kurā ar vērtīgu pieredzi un praktiskiem padomiem, kā piesaistīt kapitālu biržā, dalīsies Attīstības finanšu institūcijas ALTUM valdes finanšu padomniece un obligāciju emisijas vadītāja Elīna Salava. Šis bezmaksas pasākums norisināsies Nasdaq Riga telpās (Valņu ielā 1, Rīgā). Tā kā vietu skaits ir ierobežots, tāpēc visi interesenti laipni aicināti pieteikties līdz 16. maijam, zvanot pa tālruni 67 212 431 vai atsūtot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

No 20. līdz 24. maijam jau otro reizi Latvijā notiks Uzņēmēju pieredzes dienas, kuru mērķis ir pulcēt kopā uzņēmējus no visas Latvijas, lai savstarpēji dalītos pieredzē un uzkrātajās zināšanās. Ikviens uzņēmums, neatkarīgi no tā lieluma vai darbības ilguma, aicināts reģistrēt un pieteikt savu dalību šajā iniciatīvā.

Uzņēmēju pieredzes dienu digitālo pieteikšanās platformu nodrošina Swedbank sadarbībā ar iniciatīvas partneriem – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru un Attīstības finanšu institūciju ALTUM. Uzņēmēju pieredzes dienas ideja ir līdzīga projektam “Ēnu diena”, taču šajā gadījumā uzņēmumus apmeklē nevis skolēni, bet gan uzņēmēji.

Uzņēmumi, kas vēlas būt pieredzes devēji, varēja reģistrēt dalību līdz 26. aprīlim, savukārt uzņēmumiem – pieredzes ņēmējiem, pieteikšanās vēl ir atvērta no 29. aprīļa līdz 14. maijam vietnē https://www.pieredzesdienas.lv/

Par ALTUM

Attīstības finanšu institūcija ALTUM ir Latvijas valstij piederoša kapitālsabiedrība, kas ar valsts atbalsta finanšu instrumentu palīdzību sniedz atbalstu noteiktām mērķa grupām finanšu instrumentu veidā (aizdevumi, garantijas, ieguldījumi riska kapitāla fondos u.c.), konkrētu programmu ietvaros papildinot to arī ar nefinanšu atbalstu (konsultācijas, mentorings), kā arī realizējot citas valsts deleģētas funkcijas. 2017. gada jūnijā ALTUM saņēma starptautiskās kredītreitingu kompānijas Moody’s ilgtermiņa kredītreitingu Baa1 valsts kapitālsabiedrībai, kas apliecina ALTUM stabilo finanšu situāciju. Savukārt 2017. gada 24. oktobrī ALTUM obligācijas tika iekļautas regulētajā tirgū - biržas Nasdaq Riga Baltijas Parāda vērtspapīru sarakstā. ALTUM saņēma Nasdaq Baltic Awards 2019 balvu nominācijā “Biržas gada notikums Latvijā”.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads