Aicinām vecākus apmeklēt apmācības par pirmskolas vecuma bērnu attīstību „Bērnu emocionālā audzināšana”!
Piektdiena, 08 marts 2019 12:54

Pirmā nodarbība “Izpratne par bērna attīstību un temperamentu” notiks 12.martā plkst.17.00 biedrības “Aizputes Samarietis” telpās Kuldīgas ielā 10.

Vecāku apmācības programma „Bērnu emocionālā audzināšana” izveidota pirmsskolas vecuma bērnu vecākiem, lai veicinātu bērnu emocionālo attīstību, uzlabotu vecāku un bērnu savstarpējās attiecības, palīdzētu vecākiem labāk izprast savus bērnus un viņu vajadzības, kā arī palīdzētu manīt bērna uzvedību. Paredzēta vecākiem, kuru bērni ir vecumā līdz 7 gadiem.

Nodarbībās tiks aplūkotas daudzveidīgas tēmas, piemēram, kā veicināt bērnos spēlēšanās prasmi un fantāziju, kā disciplinēt bērnu, kā veicināt ķermeņa kontroli un pozitīvu pašvērtējumu, drošu piesaisti. Tiks runāts arī par bērna attīstību un temperamentu. Apmācības vadīs sociālā pedagoģe un sertificētas programmas “Bērnu emocionālā audzināšana” vadītāja Ineta Jaunskalže.

Kopā vecākiem paredzētas 6 nodarbības, kas notiks no 2019.gada 12.marta līdz 2019.gada 16.aprīlim otrdienās plkst.17.00 biedrības “Aizputes Samarietis” telpās Kuldīgas ielā 10.

Apmācības pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu vecākiem organizē Aizputes novada Mūžizglītības centrs sadarbībā ar sociālo dienestu un biedrību “Aizputes Samarietis”. Lūgums pieteikties nodarbībām pie biedrības “Aizputes Samarietis” vadītājas Ineses Šteinbergas, tālr.28201020 vai sociālajā dienestā, vadītāja Mairīte Alfuse,t.26450584.

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads