Pilskalnu un dižkoku izzināšana kopā ar Latvijas Petroglifu centra vadītāju Andri Grīnbergu
Pirmdiena, 25 februāris 2019 10:34

Aprīlī ieplāno datumu Aizputes novada pilskalnu un dižkoku izzināšanai kopā ar Latvijas Petroglifu centra vadītāju Andri Grīnbergu!

Sestdien, 13. aprīlī plkst 10.00 dosimies kopīgā ekpedīcijā - ekskursijā ar Andri Grīnbergu un uzzināsim cik lieli un kādi ir mūsu dižkoki, atpazīsim senas kulta vietas un nozīmīgus akmeņus, un apmeklēsim senos pilskalnus Aizputes novadā. Šoreiz apskatīsim un izzināsim Kalvenes un Lažas pagastus.

Piesakieties līdz 10. aprīlim rakstot e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai zvanot 28617307, jo vietu skaits ierobežots.

Informējam, ka gadījumā, ja Jums ir pārliecība, ka esat atraduši kādu dižkoku, dižakmeni vai citu senu kulta vietu, sazinieties ar Latvijas Petroglifu centru ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , 29246928) vai Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centru ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , 28617307) jau pirms ekskursijas.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads