Aicina uz bezmaksas semināriem biedrībām un nodibinājumiem
Ceturtdiena, 14 februāris 2019 16:05

Kurzemes NVO centrs aicina biedrību un nodibinājumu vadītājus, grāmatvežus un citus interesentus piedalīties divos bezmaksas semināros:

  • 27.02.2019. plkst. 18:00-20:00. "Gada pārskata sagatavošana". Lektore Kurzemes NVO centra grāmatvede, valdes locekle Elīna Immere. Programmu skatīt šeit.
  • 06.03.2019. plkst. 18:00-21:00 "Lietvedības pamati". Lektore tiesību zinātņu doktore un pasniedzēja Kitija Bite. Programmu skatīt šeit.

Lektore tiesību zinātņu doktore un pasniedzēja Kitija Bite. Programmu skatīt šeit.

Abi semināri notiks Kuldīgas mākslas namā, 1905.gada ielā 6. Pieteikšanās tiešsaistē ej.uz/seminari_biedribam.

Seminārā „Gada pārskata sagatavošana” Kurzemes NVO centrs valdes locekle un grāmatvede Elīna Immere soli pa solim demonstrēs, kā sagatavot un iesniegt biedrību gada pārskatu, kā arī pastāstīs par biedrību saimniecisko darbību, atalgojuma izmaksas veidiem fiziskai personai un gūto pieredzi VID tematiskajā pārbaudē.

Seminārā „Lietvedības pamati” tiesību zinātņu doktore un pasniedzēja Kitija Bite dalībniekus informēs par grozījumiem normatīvajos aktos un runās par dokumentu juridisko spēku, rekvizītiem, atvasinājumiem, dublikātiem un rādīs praktiskus piemērus dokumentu noformēšanai.

Biedrība “Kurzemes NVO centrs” ir sabiedriskā labuma organizācija, kuras mērķis jau 20 gadus ir veicināt sabiedrības aktivitāti un līdzdalības procesu norises Kurzemes reģionā. Papildu informācija par biedrību mājas lapā www.kurzemesnvo.lv.

Informāciju sagatavoja
Elīna Immere
Biedrības „Kurzemes NVO centrs” valdes locekle
T.27111252, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads