Kazdangas muzejs aicina piedalīties konkursā “Mūsu vecāku, vecvecāku mūža gājums pretī Latvijas simtgadei”.
Otrdiena, 12 februāris 2019 16:57

Cilvēka mūžs ir bezgala “raibs”, bagāts notikumiem un piedzīvojumiem. To ietekmējuši gan personiski, gan valstiska mēroga notikumi. Kazdangas muzejs izsludina konkursu “Mūsu vecāku, vecvecāku mūža gājums pretī Latvijas simtgadei”.

Parunāsim ar saviem gados vecajiem tuviniekiem, līdzcilvēkiem un uzklausīsim viņu stāstus - piedzīvoto, pārdzīvoto, saprasto, nesaprasto, iepriecinošo, skumīgo un neaizmirstamo mūža garumā, atklājot to caur liktenīgi nozīmīgāko, emocionāli aizkustinošāko un svarīgāko notikumu skata punktu. Veltīsim laiku sarunām!

Konkursa nolikums

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads