Par oficiālas elektroniskās adreses (e-adreses) komunikāciju
Otrdiena, 08 janvāris 2019 09:29

 2019. gada sākums Latvijas e-pārvaldei ir sācies ar lielu soli drošas un mūsdienīgas valsts un sabiedrības saziņas veidošanā – e-adreses risinājuma ieviešanu. E-adrese risinās vairākus būtiskus jautājumus, piemēram, to, ka vairāk nekā 70 tūkst. Latvijas iedzīvotāju nav fizisku pastkastīšu, un cilvēkiem bieži vien atšķiras deklarētā un reālā dzīvesvieta, kā arī to, ka liels skaits Latvijas valstspiederīgo ilgstoši uzturas ārvalstīs. Savukārt valsts iestādēm e-adrese kļūs par vienotu saziņas platformu un atvieglos ikdienu.

No šī gada ikvienam iedzīvotājam un uzņēmumam ir iespēja portālā Latvija.lv izveidot savu elektronisko adresi, darot valstij zināmu, ka turpmāk viņš ar valsts pārvaldes iestādēm vēlas sazināties tikai elektroniski. Iedzīvotājiem e-adrese būs brīvprātīga, bet  no 2020. gada 1. janvāra e-adreses lietošana uzņēmējiem būs obligāta. Līdz ar to, Jūsu iestādes klientiem var rasties jautājumi, kā sazināties ar Jums, kā saziņas kanālu izmantojot e-adresi.

Lai e-adrese kļūtu par katra Latvijas iedzīvotāja un uzņēmēja digitālo pastkastīti, kurā turpmāk vienuviet pienāks valsts sūtītās elektroniskās vēstules, kas aizstās ierakstītas pasta vēstules, liela loma ir vienotai komunikācijai. Tāpēc programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!”* ietvaros esam sagatavojuši e-adreses komunikācijas materiālus iestādēm, kas ietver gan galvenos e-adreses vēstījumus, gan vēstījumus mērķauditorijām, gan materiālu kopumu – e-adreses logo, grafiskos elementus, skaidrojošās infografikas, interneta bannerus, vizītkartes un e-pasta parakstus. Visi materiāli ir pieejami Latvija.lv atbalsta vietnē mana.latvija.lv sadaļā https://mana.latvija.lv/informativie-materiali/. Pielikumā pievienots materiāls, kas satur e-adreses saukli, vēstījumus, jautājumus un atbildes par e-adresi.

E - adreses komunikācija

Valsts sekretāra vietnieks
informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jautājumos E.Beļskis

D.Tiltiņa, 67026551
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads