Kaimiņu novada rokdarbnieču darbu izstāde „Radīšanas prieks”
Otrdiena, 04 decembris 2018 09:12

 No 30. novembra Aizputes novadpētniecības muzeja izstāžu zālē apskatāmi mūsu kaimiņu-Priekules novada Bunkas pagasta floristikas pulciņa „Paula” dalībnieču radītie darbi. Šī izstāde ir Bunkas pagasta rokdarbnieču sveiciens Aizputes novada iedzīvotājiem Ziemassvētku gaidīšanas laikā, tuvojoties gada izskaņai. Darbu autores pavasarī apmeklēja Aizputes novada rokdarbnieku darbu izstādi” muzejā „Par prieku sev un citiem” un izteica vēlmi savus brīvā laka darbiņus parādīt arī aizputniekiem. Sacīts, darīts! Jāredz taču, ko dara mūsu kaimiņi, tādēļ veram savas durvis plaši, jo plaši!

Izstādē skatāmie darbi darināti dažādās tehnikās: floristikas darbi, pērļoti, filcēti, dekupēti, apgleznoti, austi, adīti un tamborēti. Darbi ir atšķirīgi, tāpat kā to radītājas, bet visus tos vieno rokdarbnieču prieks tos darinot, tāpēc izstādei dotais nosaukums ir ''Radīšanas Prieks”

 Bunkas pagasta rokdarbnieču pulciņš Monikas Kaņevskas vadībā darbojas jau 12 gadus un tā kodolu veido 8 dalībnieces. Rokdarbnieces tiekas ik trešdienu. Kopš pirmās dienas pulciņā darbojas 4 dalībnieces: Ieva Klāsēna, Biruta Baužīte, Sandra Segliņa un Gunta Sērdiene.

Izstāde apskatāma līdz 18. decembrim.

Aicinām ciemos!

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads