Aicinām darbā vecāko lietvedi uz noteiktu laiku
Trešdiena, 07 novembris 2018 10:50

Piedāvājam:

 • mēnešalgu (bruto) līdz EUR 700,00;
 • iespēju pilnveidot zināšanas un gūt praktisku pieredzi;
 • darba vietu – Atmodas ielā 22, Aizputē

Pamatpienākumi:

 • sagatavot lietvedības dokumentus un nodrošināt to apriti - saņemtās papīra un elektroniskās korespondences apstrāde – reģistrēšana, skanēšana, elektronisko dokumentu saglabāšana failos, nodošana vīzēšanai, izpildei, uzdoto uzdevumu kontrole,
 • veidot un uzturēt lietas saskaņā ar lietu nomenklatūru;
 • pārzināt un nodrošināt dokumentu arhivēšanu atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
 • veikt lietu kustības uzskaiti;
 • sazināties ar iestādes darbiniekiem un klientiem savas kompetences ietvaros.

Prasības pretendentiem:

 • vidējā profesionālā izglītība (vēlama izglītība lietvedības jomā);
 • prasme piemērot dokumentu un arhīvu pārvaldību reglamentējošos normatīvos aktus;
 • prasme strādāt ar biroja tehniku un datorprogrammām;
 • labas komunikācijas spējas;
 • vēlama pieredze lietvedības un arhīva darbā vismaz viens gads;
 • vēlama pieredze darbā ar dokumentu pārvaldības sistēmu DocLogix.

Pieteikumu iesniegšana:

Pieteikuma vēstuli, dzīvesgaitas aprakstu (CV), izglītību apliecinoša dokumenta kopiju līdz 2018. gada 23.novembrim lūdzam nosūtīt: Aizputes novada dome, Atmodas ielā 22, Aizputē, LV-3456 vai uz e-pasta adresi:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Tālr. uzziņām: 63459151 vai 63448188.

Pretendentu vērtēšanas komisija izskatīs tikai tos pieteikumus, kuriem būs pievienoti visi iesniedzamie dokumenti. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Atlases konkurss notiks divās kārtās. Pirmā kārta – pretendentu izvērtēšana, ņemot vērā pretendentu iesniegtajos dokumentos esošo informāciju. Otrā kārta – pretendentu vērtēšana intervijas laikā, izmantojot pārrunu un praktisko uzdevumu metodiku.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, Aizputes novada dome informē, ka:

 1. jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;
 2. iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Aizputes novada dome, kontaktinformācija: Atmodas iela 22, Aizpute, LV-3456.
 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads