Pilsētas robežzīmes “Aizpute” skiču konkurss

Aizputes novada dome izsludina pilsētas robežzīmes “Aizpute” skiču konkursu. Konkursa uzvarētāja atalgojums 300 EUR; otrās vietas ieguvējs saņems 100 EUR un trešās vietas ieguvējs saņems 50 EUR.

Kas jādara, lai piedalītos konkursā?

Konkursa dalībniekam līdz 2018. gada 23. jūlijam jāizstrādā unikāls vides dizaina objekts, kas veicinās Aizputes atpazīstamību un būs paliekoša pilsētvides tēla sastāvdaļa.

Lasīt tālāk ...
Projekts “Daba, vide, vēsture – saglabājama un popularizējama Latvijas bagātība!”
Trešdiena, 27 jūnijs 2018 13:21

Biedrība “Kodols” īstenos projektu “Daba, vide, vēsture – saglabājama un popularizējama Latvijas bagātība!” Projekts guva atbalstu Aizputes novada domes izsludinātajā NVO projektu konkursā. Piešķirtais līdzfinansējums ir EUR 480.

Projekta mērķis - izglītot sabiedrību par dažādām vides aktualitātēm, piedāvājot plašas daudzveidīgas nodarbības un interaktīvu ekspozīciju dabas draugiem un pētniekiem. Projektā plānotas Dabas skolas nodarbības, kas notiks jūlija mēnesī: no 18. -21.jūlijam. Skolēni iegūs vērtīgas zināšanas par kukaiņu, Latvijas abinieku un rāpuļu daudzveidību, kā arī varēs praktiski veikt kukaiņu lamatu izgatavošanu, ievākto kukaiņu šķirošanu un etalonu izgatavošanu, ārstniecības augu vākšanu, abinieku meklēšanu un uzskaiti. Lekcijas ilgums 2 stundas katra, praktiskā nodarbība – 2 stundas.

Nodarbības vadīs biologs un kukaiņpētnieks Uģis Piterāns. Lekcijas – “Latvijas abinieki un rāpuļi”un “Savvaļas augi pārtikā un ārstniecībā”, kā arī praktiskās nodarbības, piem., “Dabas pētnieka inventārs”, “Ekipējums”, “Kā neapmaldīties dabā” u.c., vadīs ornitologs Ritvars Rekmanis.

Aicinām Aizputes novada skolēnus pieteikties nodarbībām pie Kazdangas muzeja vadītājas Ilzes Holštromas pa tālr.28616717. Lekciju un nodarbību plāns Pielikumā.

Biedrība “Kodols”

Jaunie Dabas pētnieki “Dabas skolas “ nodarbībāsno 18. – 21.jūlijam

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads