Pilsētas robežzīmes “Aizpute” skiču konkurss

Aizputes novada dome izsludina pilsētas robežzīmes “Aizpute” skiču konkursu. Konkursa uzvarētāja atalgojums 300 EUR; otrās vietas ieguvējs saņems 100 EUR un trešās vietas ieguvējs saņems 50 EUR.

Kas jādara, lai piedalītos konkursā?

Konkursa dalībniekam līdz 2018. gada 23. jūlijam jāizstrādā unikāls vides dizaina objekts, kas veicinās Aizputes atpazīstamību un būs paliekoša pilsētvides tēla sastāvdaļa.

Lasīt tālāk ...
Arhitektūras skolu studentu plenērs – “Aizputes šodienas citādā nākotne”
Ceturtdiena, 26 aprīlis 2018 11:33

Aizputē no 26. līdz 29. aprīlim IDEJU mājā pulcēsies arhitektūras studenti no Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA” Arhitektūras programmas, Viļņas Mākslas Akadēmijas Klaipēdas Arhitektūras un dizaina fakultātes, Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātes, kā arī ainavu arhitektūras studenti no Latvijas Lauksaimniecības universitātes.

Galvenie plenēra uzdevumi ir izstrādāt Aizputes pilsētas uzrakstu – zīmi, izteikt priekšlikumus par padomju laika kluba Padures ielā 2 izmantošanu nākotnē. Trešais uzdevums ir  izstrādāt priekšlikumus Tebras upes dzirnavu dīķa krastmalas ainaviskajam un pilsētdizaina risinājumam.

Kopā ar saviem studentiem darbu vadīs un vērtēs pasniedzēji: mākslinieks & arhitekts, Mg. art. Vladas Balsys (VGU) arhitekts Mg. arh. Jānis Dripe, (RISEBA), arhitekts doc. Mg.arh. Egons Bērziņš (RTU), prof., Dr.arh. Aija Ziemeļniece (LLU). Piedalīsies eksperti un vieslektori: arhitekts, bijušais Liepājas pilsētas galvenais arhitekts Mg.arh. Uģis Kaugurs, Kuldīgas pilsētas arhitekte Dr.arh. Jana Jākobsone, arhitekts un pētnieks prof., Dr.arh. Jānis Lejnieks, būvinženieri Mg. ing. Jānis Kreicburgs un Mg. ing. Tomass Kidiks.

Ikviens novadnieks, pilsētnieks un interesents ir aicināts uz izstrādātajām koncepcijām un plenēra noslēgumu, kas norisināsies 29.aprīlī, plkst. 15.00 A/S KURZEMES ATSLĒGA klubā "KURZEME"  Aizputē, Kurzemes ielā 1.

Pasākumu organizē Aizputes novada dome, Attīstības nodaļa un "RISEBA" Arhitektūras skola.

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads