Lielā talka Aizputes novadā – sestdien 28.aprīlī
Pirmdiena, 16 aprīlis 2018 16:23

Lielā Talka norisināsies sestdien 28.aprīlī, kur dalību ir pieteikusi arī Aizputes novads. Šī gada Lielās Talkas sauklis ir “Mainām Latviju! Maināmies paši!”. Lielā Talka notiks no pulksten 9:00-15:00 vienlaicīgi visā Latvijā.

Lielgabarīta lietas (skapjus, gultas, neizjauktas sadzīves tehnikas u.c.) var nodot: Atmodas ielā 32, Aizputē trešdienās plkst.15:00-19:00 un sestdienās plkst.10:00-14:00

Lielās talkas koordinatori un Talkas maisu novietošanas vietas Aizputes novadā:

• Aizputē – Iveta Kļevcova, tālr.29983141; Maisus iespējams novietot būs: Katoļu ielā 1 (Pirts laukums);
    Jelgavas iela (jaunā autoostā pie estakādes);
    Saules iela 9 (PMK mikrorajons);
    Ezeru iela 5 (stāvlaukums)
    Padures iela 2 (pagalmā);
  • Aizputes pagastā – Andris Petrovics , tālr.29123007; Maisus iespējams novietot būs: Centrā pie darbnīcām un Kūdras ciema centrā;
  • Cīravas pagastā – Vilnis Baltais, tālr. 25654224; Maisus iespējams novietot būs: Cīravas kultūras nama galā – stāvlaukumā;
  • Kazdangas pagastā – Irēna Tīmane, tālr. 29865154; Maisus iespējams novietot būs: Darba gatvē 2 uz laukuma;
  • Kalvenes pagastā – Henrijs Junkarēns, tālr.29625292; Maisus iespējams novietot būs: Skolas ielā 10;
  • Lažas pagastā – Andris Petrovics , tālr.29123007; Maisus iespējams novietot laukumā pie bijušām darbnīcām.

Aizputes novada dome iedzīvotājus aicina piedalīties: Pilsētas peldētavas sakopšanā. Satikšanās vieta: Peldētavas stāvlaukumā.

Kazdangas pagasta pārvalde iedzīvotājus aicina piedalīties divās sakopšanas aktivitātēs:

1. Uzkopsim un labosim izskalotās vietas parka celiņiem Dzirnezera labajā krastā. Pulcēšanās plkst 9:00 atpūtas laukumā pie koka skulptūras ,,Varde". Līdzi ņemt grābekļus un lāpstas. Aicināti skrējēji, nūjotāji, visi iedzīvotāji, kas aktīvi atpūšas Kazdangas parkā un laukumā pie Dzirnezera.
  2. Sakopsim vietu pie vecās katlu mājas Kazdangas centrā. Sagatavosim vietu 100 pīlādžu stādīšanai par godu Latvijas simtgadei.

Aizputes pagasta pārvalde iedzīvotājus aicina piedalīties: mežmalas sakopšanā. Satikšanās vieta: Cīravas – Vecpils - Liepājas ceļa krustojumā.

Lažas pagasta pārvalde iedzīvotājus aicina piedalīties: ceļmalu sakopšanā. Satikšanās vieta: pie pagasta pārvaldes.

Savukārt, ja iedzīvotāji paši vēlas organizēt savu talku un kļūt par talkas atbildīgajiem, tad jāiepazīstas ar atbildīgā pienākumiem portālā www.talkas.lv, jāsazinās ar pašvaldības Lielās Talkas koordinatoru, lai saskaņotu talkošanas vietu.

Aicinu talkot gribētājus pieteikt savas talkošanas vietas un iepriekš pazvanot iespējams saņemtu talkas maisus pie tuvākā talkas koordinatora. Maisus varēs saņemt Aizputes novada domes sētā un pagastu pārvaldēs. Talkotājiem līdzi paņemt cimdus un darba instrumentus (grābekli utt.).

Aizputes novada domes
Attīstības nodaļa