Praktiskas nodarbības par veselīgu, garšīgu, ekonomisku un radošu ēdienu pagatavošanu
Piektdiena, 23 marts 2018 10:00

ESs

vesel28032018Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sadarbībā ar SIA OnPlate Aizputes novadā uzsāk nodarbības, kas sniedz iedzīvotājiem zināšanas un praktiskās iemaņas, kā efektīvi, radoši un garšīgi pagatavot dažādus veselīgus ēdienus no lētiem, veselīgiem un viegli pieejamiem produktiem.

Nodarbība sastāvēs no divām daļām – teorētiskās un praktiskās.

Teorētiskajā daļā tiks runāts par veselīga, daudzveidīga un sabalansēta uztura nozīmi vispārējās veselības kontekstā. Par nesabalansēta un vienveidīga uztura īstermiņa un ilgtermiņa ietekmi uz veselību. Pārtikas produktiem, kuru patēriņš ikdienā būtu jāierobežo. Uztura speciālists stāstīs par iespējām, kā dažādot ikdienas uzturu, par pamatu izmantojot Latvijā visbiežāk lietotos un plaši pieejamos pārtikas produktus. Apmeklētāji saņems ieteikumus pārtikas produktu pirkumu plānošanai.

Praktiskajā daļa (paredzētais laiks – 80 minūtes) būs gatavošanas meistarklase, kur nodarbības dalībnieki ar uztura speciālistu gatavo veselīgas un ekonomiskas maltītes, kā pamatsastāvdaļas lietojot mērķauditorijai pieejamus produktus, t.sk., pārtikas atbalsta pakās iekļautos pārtikas produktus.

Nodarbība norisināsies 28.03.2018., Aizputes vidusskolā, Mājturības kabinets (217. kab.), Ziedu ielā 7, Aizputē.

Norises laiks: 17:30–19:30, nodarbības ilgums: 120 minūtes.

Papildu informāciju par pasākumu un iespējām pieteikties var iegūt sazinoties pa tālruņa numuru 63459150 Iveta Kļevcova.

Pasākumu kopums tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta “Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās” (Identifikācijas Nr.9.2.4.2./16/I/106). Papildu informācija par projektu: www.spkc.gov.lv sadaļā “Projekti”.

Plašāka informācija par Slimību profilakses un kontroles centra Eiropas Sociālā fonda projektiem lasiet www.esparveselibu.lv “Notikuma kalendāru”.

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads