Par satiksmes ierobežojumiem Aizputē

Ir uzsākti Ceriņu ielas pārbūves darbi Aizputē. Ceriņu iela satiksmei ir slēgta. Lūdzu sekot ceļa zīmēm.

Satiksmes organizācijas shēma Nr.4

15.novembris ir pēdējā diena nekustamā īpašuma nodokļa apmaksai
Trešdiena, 15 novembris 2017 18:38

Aizputes novada dome atgādina - 15.novembris ir pēdējā diena nekustamā īpašuma nodokļa apmaksai. Ja gadījumā ir neskaidri jautājumi par nekustamā īpašuma nodokli, lūdzam griezties Nekustamā īpašuma nodaļā, Atmodas ielā 22, 8.kabinetā. Par katru kavēto dienu saskaņā ar likumu “Par nodokļiem un nodevām” papildus tiek aprēķināta kavējuma nauda.

Lai 2018.gada nodokļu aprēķins noritētu veiksmīgi, aprēķins laicīgi nonāktu pie adresāta un netiktu aprēķinātas kavējuma naudas gadījumos, kad paziņojums nav sasniedzis adresātu , lūdzam iesniegt e-pastus un sakārtot faktiskās dzīvesvietas adreses.

 
Aizputes novada dome 2017 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads