Pateicība
Ceturtdiena, 14 septembris 2017 22:49

Sirsnīgs paldies SIA „Elpa” un Aizputes novada domei par atbalstu Aizputes novada skolēnu radošajām idejām!

Rosināt skolēnus izpausties radoši, ļaujot viņiem pašiem veidot savas skolas tēlu! Ar šādu mērķi jau trešo gadu visā Latvijā tiek īstenots projekts “Dienasgrāmata”, kura ietvaros skolēni projekta organizatoriem iesūta pašu zīmētus zīmējumus par tēmu “Mana dienasgrāmata”. Pēcāk projekta īstenotāji uzrunā katra novada vietējos uzņēmējus, kas labprāt atbalsta skolēnu radošās idejas, piešķirot līdzfinansējumu šo dienasgrāmatu tapšanā.

Aizputes novadu šajā projektā pārstāv Dzērves pamatskola, Lažas speciālā internātpamatskola, Aizputes pagasta pamatskola un Apriķu pamatskola. Šo skolu skolēni projekta īstenotājiem iesūtīja savu dienasgrāmatu vēlamos dizainus. Kopumā noritēja aktīvs darbs pie 161 dienasgrāmatu izgatavošanas. Jāpiebilst, ka skolēni šīs unikālās, pašu dizainētās dienasgrāmatas saņēma šī gada 1. septembrī, uzsākoties jaunajam 2017./2018. mācību gadam.

Lai šis viss noritētu veiksmīgi, ļoti nozīmīgs un pat neatsverams ir vietējo novada uzņēmēju atbalsts. Protams, ir lielāki novadi, kuros dienasgrāmatu izmaksu kopsummu viens uzņēmums nosegt nevar, tāpēc šim labvēlim ar savu atbalstu pēcāk piebiedrojas arī citi vietējie uzņēmumi vai pašvaldības. Šāda situācija attiecināma arī uz Aizputes novadu. Te savu atbalstu skolēnu radošajām idejām ļoti labprāt sniedza SIA „Elpa” un Aizputes novada dome. Sirsnīgs paldies par to!

Runājot tieši par SIA „Elpa”, lielākā daļa Aizputes novada iedzīvotāju noteikti zina, ar ko šis uzņēmums nodarbojas. Taču, ja kāds tomēr nav īsti pārliecināts vai nezina, tad mēs pačukstēsim priekšā! SIA „Elpa” ražo pienu, kefīru, jogurtu, saldo un skābo krējumu, biezpienu, mīkstos un nenogatavinātos Kazdangas sierus un ne tikai. Jāpiebilst, ka šis uzņēmums ir vienīgais piena pārstrādātājs Dienvidkurzemē un ikdienā atbalsta daudzas labas idejas.

Tieši tāpēc gan projekta “Dienasgrāmata” organizatori – “Zinātnes un inovāciju parks” Liepājā pārstāvji, gan Aizputes novada skolēni un konkrēto skolu darbinieki vēlreiz un vēlreiz saka lielu paldies SIA „Elpa” un Aizputes novada domei par atsaucību un atbalstu. Jaunā 2017./2018. mācību gada sākums Aizputes novada skolēniem būs ļoti priecīgs!

Ar cieņu –
“Zinātnes un inovāciju parka” darba grupa

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads