Vasaras pasākumu kalendārs serdē
Pirmdiena, 26 jūnijs 2017 14:30

Sienas gleznojums

Izmantojot kanādiešu mākslinieces Silvijas Bordas skices, blakus SERDES rezidenču centra SERDE ēkā Atmodas ielā 11 - tapis sienas gleznojums. Gleznojumu pēc mākslinieces skices veidojis filmu mākslinieks no Kanādas Reiners Derdo. Silvija Borda Aizputē ir viesojusies vairākkārt projekta “Frontiers in Retreat” ietvaros, un viņu šai idejai iedvesmojuši vecie Aizputes ābeļdārzi. Māksliniece izstrādājusi skices Atmodas un Kalvenes ielas ēkām, kuras nākotnē varētu tikt apgleznotas ar ābolu un ābeļziedu motīviem.

 

 

 

 

 

Dzīvojam ar kultūras mantojumu

No 23. līdz 30. jūlijam SERDĒ notiks ikgdējā Starptautiskā restaurācijas darbnīca, kuru šogad papildinās Stāstu darbnīca “Dzīvojam ar kultūras mantojumu”. Aicinam vietējos iedzīvotājus, kas savulaik dzīvojuši, strādājuši vai bieži viesojušies mājā Atmodas ielā 9, dalīties ar savām atmiņām, uzņemtajām fotogrāfijām un stāstiem.

Atvērto lekciju programma 24. jūlijā (lekcijas notiks angļu valodā):

  • 9.30 Koka darbnīcas lekcija par koka būvdetaļu restaurāciju, restaurācijas pieredzi SERDĒ
  • 10.30 Lauras Puolamaki (Rauma, Somija) lekcija par kartēšanas tehnoloģijām un to piemērošanu pētniecībā
  • 11.30 Eevas Raikes lekcija par ekspedīciju metodoloģiju Turku universitātē (Somija)
  • 12.30 SERDEs ekspedīciju prezentācija

24. jūlijā plkst 15.00 - Stāstu laiks – gaidīsim kādreizējos Atmodas ielas 9 iedzīvotājus! (Ja Jums šis laiks neder, bet ir savs stāsts vai fotogrāfijas, tālrunis saziņai 29817180)

Citi pasākumi SERDĒ (Sekojiet līdzi informācijai)

No 10. jūlija līdz 30. septembrim dažādās vietās Aizputē (SERDĒ, Tūrisma informācijas centrā un pilsētvidē) tiks eksponēti mākslinieku Joanes Simon-Perret (Francija), Sylvija Grace Borda (Kanāda), Anna Rubio Llambi (Spānija), Bart Vandeput (Beļģija) un Gints Gabrāns (Latvija) darbi. Mākslinieku darbi radīti starptautiska projekta Frontiers in Retreat ietvaros.

4.-5. augusts - Pinhole foto laboratorija

10.-13. augusts - Satori nometne. Svētdien, 13. augustā, plkst. 15:00 mākslinieku rezidenču centrā SERDE, Atmodas ielā 9, notiks "Satori" literārie lasījumi. Lasījumos būs iespēja noklausīties prozas, dzejas un publicistikas darbus, kas tapuši "Satori" radošās vasaras nometnes laikā Aizputē.

9. septembris – ikgadējais mākslas un amatniecības gadatirgus Āboļošana

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads