Aptaujas anketa par stēlu novietošanu Aizputē

Aizputes novada dome 30.05.2018 Domes sēdē ir atbalstījusi Jaunsardzes un informācijas centra nodomu uzstādīt piemiņas zīmi ar Aizputes novada teritoriju saistītajiem Lāčplēša kara ordeņa kavalieriem.

Aicinām nobalsot par vienu no divām izvēlētajām stēlu novietošanas vietām. Aptaujā Jūs varat izteikt viedokli arī par citu piemērotāko vietu stēlu novietošanai.

Anketu var aizpildīt tiešsaistē (aptauja atrodama šeit: aptaujas anketa vai klātienē SIA “Aizputes nami” (pie kases) Atmodas ielā 31.

Lasīt tālāk ...
Diskusija “Kopējās lauksaimniecības politikas attīstība pēc 2020. gada.”
Otrdiena, 25 aprīlis 2017 11:27

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) Liepājas nodaļa 2017. gada 28. aprīlī (piektdien) plkst. 11:00 Grobiņā Liepājas rajona partnerības konferenču zāle (Krasta iela 12 (2.stāvs), Grobiņa) aicina lauksaimniekus un lauku uzņēmējus uz diskusiju par “Kopējās lauksaimniecības politikas attīstība pēc 2020. gada”.

Tikšanās laikā tiks pievērsta uzmanība aktualitātēm, lauksaimnieku vajadzībām un vēlmēm, kā arī kopējai politikai nākotnē. Tiks runāts arī par Eiropas Komisijas aptauju “Kopējās lauksaimniecības politikas modernizācija un vienkāršošana”.

Diskusijā piedalīsies durbenieks, Saeimas deputāts Edgars Putra un Latvijas Zemnieku federācijas valdes priekšsēdētāja Agita Hauka .

Diskusijas laikā būs iespēja interaktīvā vidē veikt balsojumu par kopējo politiku nākotnē, lai to varētu izdarīt, lūdzam, ja ir iespējams, paņemt līdzi mobilos telefonus, planšetes vai arī portatīvos datorus, kas var pieslēgties pie interneta.

Papildus informācija un pieteikšanās pie Alekseja Kačanova (LLKC Liepājas biroja uzņēmējdarbības konsultants, tālr. 27843096, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ).

AICINĀM - izteikt viedokli par ES lauksaimniecības politiku. Izteikt savu vērtējumu un ietekmēt to, kas var būt nākošajā plānošanas periodā (pēc 2020. gada). Aptaujas anketu var aizpildīt līdz 2017. gada 2. maijam. Papildus informācija ir Lauku tīkla mājas lapā – http://laukutikls.lv/nozares/lauksaimnieciba/raksti/izsaki-viedokli-par-es-lauksaimniecibas-politiku

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads