Diskusija “Kopējās lauksaimniecības politikas attīstība pēc 2020. gada.”
Otrdiena, 25 aprīlis 2017 11:27

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) Liepājas nodaļa 2017. gada 28. aprīlī (piektdien) plkst. 11:00 Grobiņā Liepājas rajona partnerības konferenču zāle (Krasta iela 12 (2.stāvs), Grobiņa) aicina lauksaimniekus un lauku uzņēmējus uz diskusiju par “Kopējās lauksaimniecības politikas attīstība pēc 2020. gada”.

Tikšanās laikā tiks pievērsta uzmanība aktualitātēm, lauksaimnieku vajadzībām un vēlmēm, kā arī kopējai politikai nākotnē. Tiks runāts arī par Eiropas Komisijas aptauju “Kopējās lauksaimniecības politikas modernizācija un vienkāršošana”.

Diskusijā piedalīsies durbenieks, Saeimas deputāts Edgars Putra un Latvijas Zemnieku federācijas valdes priekšsēdētāja Agita Hauka .

Diskusijas laikā būs iespēja interaktīvā vidē veikt balsojumu par kopējo politiku nākotnē, lai to varētu izdarīt, lūdzam, ja ir iespējams, paņemt līdzi mobilos telefonus, planšetes vai arī portatīvos datorus, kas var pieslēgties pie interneta.

Papildus informācija un pieteikšanās pie Alekseja Kačanova (LLKC Liepājas biroja uzņēmējdarbības konsultants, tālr. 27843096, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ).

AICINĀM - izteikt viedokli par ES lauksaimniecības politiku. Izteikt savu vērtējumu un ietekmēt to, kas var būt nākošajā plānošanas periodā (pēc 2020. gada). Aptaujas anketu var aizpildīt līdz 2017. gada 2. maijam. Papildus informācija ir Lauku tīkla mājas lapā – http://laukutikls.lv/nozares/lauksaimnieciba/raksti/izsaki-viedokli-par-es-lauksaimniecibas-politiku

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads