kulturaspasakumi

ideju maja

Aizputes TV

Latvijas Vēstnesis

Sadarbībā ar "Latvijas Vēstnesis", piedāvājam Jums dažu noderīgu publikāciju izlasi.

Rakstus skatīt šeit

Par satiksmes ierobežojumiem Aizputē

Ir uzsākti Ceriņu ielas pārbūves darbi Aizputē. Ceriņu iela satiksmei ir slēgta. Lūdzu sekot ceļa zīmēm.

Satiksmes organizācijas shēma Nr.4

Aizputes novada dome izsludina konkursu uz juriskonsulta amatu
Otrdiena, 11 aprīlis 2017 08:02

Amata veikšanai nepieciešamā izglītība, zināšanas un prasmes:

• otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība (bakalaura grāds), vai akadēmiskā augstākā izglītība (bakalaura grāds) - tiesību zinātnē, jurista kvalifikācija tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • izteikta analītiskā domāšana, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • normatīvo aktu pārzināšana, spēja metodoloģiski pareizi atrast, analizēt un piemērot tiesību normas;
  • spēja argumentēt un izklāstīt juridiskos slēdzienus;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS – Office Word, Excell, MS Outlook, DocLogix) un citu biroja tehniku;
  • teicamas saziņas un prezentācijas prasmes, spēja ātri novērtēt situāciju un pieņemt pamatotus lēmumus;
  • iniciatīva, spēja patstāvīgi organizēt savu darbu un strādāt komandā;
  • izpratne par pašvaldības struktūru, darbu un uzdevumiem.

Galvenie pienākumi:

- Sniegt juridiskās konsultācijas un skaidrojumus par normatīvo aktu prasībām pašvaldības institūcijām, darbiniekiem (amatpersonām) darba pienākumu kvalitatīvai pildīšanai (valsts pārvaldes un pašvaldības darbības jomā).
- Pārstāvēt pašvaldības intereses tiesu iestādēs, kā arī citās valsts un pašvaldību iestādēs.
- Izstrādāt spēkā esošiem normatīvajiem aktiem atbilstošus pašvaldības ārējo un iekšējo normatīvo aktu, lēmumu (t.sk. administratīvās komisijas lēmumu) un līgumu projektus.
- Analizēt pašvaldības darbinieku (amatpersonu) sagatavoto un iesniegto dokumentu (t.sk. lēmumu) projektus, sniegt atzinumus par tiem.
- Sastādīt procesuālos dokumentus (piemēram, iesniegumus iestādēm un pieteikumus tiesām, blakus sūdzības, administratīvos aktus).
- Sagatavot atbildes vēstuļu projektus uz juridisko un fizisko personu vēstulēm, iesniegumiem, sūdzībām.

Darba vieta: Atmodas iela 22, Aizpute, Aizputes novads, Aizputes novada dome
Amatam noteikta: profesiju klasifikatora kods - 2616 01, 21 saime, IIIA līmenis, 9. mēnešalgu grupa

Pieteikuma vēstuli, dzīvesgaitas aprakstu (Curriculum Vitae (CV)), augstāko izglītību apliecinoša dokumenta kopiju līdz 2017.gada 18.aprīlim iesniegt Atmodas ielā 22, Aizputē, Aizputes novada domē, 1.stāvā 9.kabinetā vai nosūtīt elektroniski uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Aizputes novada dome 2017 . Visas tiesības aizsargātas.