Paliec sveika, pirmsskoliņa!

16.maijā bija liels notikums sešus gadus vecajiem pirmsskolas vecuma bērniem - pasākums “Paliec sveika, pirmsskoliņa!”. Pasākums ir tradicionāls un katru gadu notiek citā izglītības iestādē. Šogad visus novada nākošos pirmklasniekus uzņēma Kazdangas pirmsskolas izglītības iestāde “Ezītis”.

Audzēkņi no katras izglītības iestādes bija sagatavojuši priekšnesumu, ar ko sveica pārējos pasākuma dalībniekus. Kazdangas pirmsskolas izglītības iestādes darbinieki bija sagatavojuši darba stacijas, kurās nākošajiem skolēniem bija jāveic dažādi pārbaudījumi. Pasākuma devīze bija “Prieks dzīvot Latvijā!” un pārbaudījumi tematiski bija– “Izdzīvošanas maltīte”, kurā bija no dotajiem burtiem jāsaliek trīs vārdi, lai sanāktu pārtikas produkta nosaukums un pēc tam jāpagatavo izdzīvošanas maltīte, lai pietiktu visiem komandas dalībniekiem; bija jāceļ telts; ļoti interesanta izvērtās Tarzāna taka, kurā instruktoru pavadībā bija iespēja uzkāpt kokā un šķērsot laukumu pa trošu ceļu; ceļojumā pa upi bija jāšķērso nosacīta upe, jāsien mezgls; “Atmini mani” – bija jāatpazīst tautas dziesma, tā jānodzied un ar dotajiem ritma instrumentiem jāpavada; “Maskēšanās“ stacija izvērtās par ļoti interesantu piedzīvojumi, jo bērniem, izmantojot visu, ko redz, bija jānomaskējas; stacijā “Atrodi mani” pārbaudīja, cik komanda ir saliedēta un prot pārvietoties plecu pie pie pleca.

Diena bija ļoti interesanta. Tika saņemtas arī dāvaniņas gan no Aizputes novada domes, gan pirmsskolas izglītības iestādes “Ezītis”. Pasākuma noslēgumā dalībnieku mielojās ar skābeņu zupu.

Šogad tiek plānots, ka skolas gaitas pirmajā klasē uzsāks 86 pirmklasnieki.

Paldies pasākuma organizatoriem par interesanti un ļoti labi noorganizēto pasākumu!

Izpilddirektore izglītības jomā Elita Malovka

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads