Tikšanās ar veiksminieku

2019.gada 29.janvārī Aizputes vidusskolā Aizputes novada 9.-12.klašu skolēniem bija iespēja piedalīties pasākumā “Dzīve ir tikai spēle”, kuru vadīja Kaspars Zlidnis. Viņš mums pastāstīja par savu dzīvi- ar ko viņš nodarbojas ikdienā un kāpēc viņš to dara, un līdz ar to arī ir laimīgs.

Kasparam Zlidnim ir 35 gadi, un viņš ir veiksmīgs cilvēks - uzņēmējs, mūziķis, treneris, pasākumu vadītājs un visnotaļ radošs cilvēks. Viņš lika saprast, cik dzīvē svarīgs sports, ģimene un veselība, kā arī svarīgi darīt tās lietas, kas interesē un dara cilvēku laimīgu. Viņš runāja arī par disciplīnu un spēju pārvarēt paša slinkumu.

Sports dzīvē ir nozīmīgs, jo attīsta muskuļus, koordināciju, veiklību, jaudu, domāšanu, fizisko noturību.

Šī tikšanās man lika pārdomāt, kas es esmu un ko es gribu dzīvē sasniegt. Viņš novēlēja mums, jauniešiem, būt foršiem, veselīgiem, stilīgiem un laimīgiem.

Man šī tikšanās patika, jo tā bija interesanta un mēs arī paši tajā tikām iesaistīties, izkustoties un izpildot dažādus vingrinājumus.

Elza Mellupe, 9.b, Aizputes vidusskola

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads