Aizputes novadpētniecības muzejs

Save

Save

Save

Vārdnīca

jpa logo

Aptaujas anketa par stēlu novietošanu Aizputē

Aizputes novada dome 30.05.2018 Domes sēdē ir atbalstījusi Jaunsardzes un informācijas centra nodomu uzstādīt piemiņas zīmi ar Aizputes novada teritoriju saistītajiem Lāčplēša kara ordeņa kavalieriem.

Aicinām nobalsot par vienu no divām izvēlētajām stēlu novietošanas vietām. Aptaujā Jūs varat izteikt viedokli arī par citu piemērotāko vietu stēlu novietošanai.

Anketu var aizpildīt tiešsaistē (aptauja atrodama šeit: aptaujas anketa vai klātienē SIA “Aizputes nami” (pie kases) Atmodas ielā 31.

Projekta “Atceries Lāčplēšus” iniciators ir Jaunsardzes un informācijas centrs. Projekts tiek realizēts Latvijas pilsētās un pagastos, kuros ir dzimuši Lāčplēša kara ordeņu kavalieri. Pēc pieejamās informācijas, ar Aizputes novadu ir saistīti divdesmit septiņi Lāčplēša kara ordeņa kavalieri. Aizputes novadā tiks uzstādītas divas stēlas.

Jautājumu gadījumā zvanīt Aizputes novada domes Attīstības nodaļai 63459150.

Fotogrāfijai ir ilustratīva nozīme. Piemiņas stēlas Jūrmalā. FOTO Aina Gailīte

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads