Gleznu izstāde "Krāsu eksplozija"

krasu_spradziens
Kategorija
Izstādes
Datums
08.09.2021 00:00 - 20.11.2021 00:00
Vieta
Aizputes novadpētniecības muzejs

Septembris Aizputes novadpētniecības muzeja izstāžu zālē, tāpat kā dabā, atnācis ar “Krāsu eksploziju” trīs aizputnieču radītajās gleznās.

Aizputes Mākslas skolas pedagoģes - Inga Eidiņa un Ance Ausmane un uzņēmēja Kristīne Grīnberga ir trīs draudzenes, kas savulaik kopā mācījušās Aizputes Mākslas skolā, par vienu no sirdij tuvākajiem kopīgajiem hobijiem atzīst iespēju kopā pavadīt laiku un gleznot plenērā “Rūžciemā”- 400 gadus senā mājā un brīnumjaukā vietā Pūrē pie mākslinieces Lailas Kelles. To viņas kopīgi un azartiski dara jau piecus gadus, vienlaikus izbaudot iespēju uz pāris dienām aizmirst par mājām, māmiņu pienākumiem un katliem.
“Turp ik reizi braucam pēc zināmas un pazīstamas garšas sajūtām.“Rūžkalnos” top sajūtu gleznas, jo te nekas netiek uzspiests un katrs glezno to, ko vēlas un priekšā pasaka sirds”, atzīst aizputnieces. Svarīgs viņām ir savstarpējais iedrošinājums un pamudinājums, kā arī prieks par lielisko izklaidi un galarezultātu, kas rezultējas ar 1-2 gleznām katrai.

Izstādē “Krāsu eksplizija” apskatāms viņu kopīgais veikums - 21 eļļas un akrila tehnikās radītās gleznas, kurās skatītāju dažādās krāsu gammās uzrunā jūra, ziedi, ainavas un klusās dabas. Izstāde apskatāma līdz 20. novembrim. Aicinām ciemos!

 
 
Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca
Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.