KURZ logo

SIA KURZ

Ražošanas uzņēmums, kura pamatnodarbošanās ir sertificētu ugunsdrošu metāla durvju ražošana un eksports. Papildus tam tiek piedāvāti dažādi citi metālapstrādes pakalpojumi, tajā skaitā metināšana, metāla lokšņu ciršana un liekšana izmantojot mūsdienīgus CNC darbagaldus. Uzņēmums piedāvā arī smilšu strūklas un pulverkrāsošanas pakalpojumus.

Uzņēmums dibināts 2017. gada 1. jūnijā. Galvenā ražotne atrodas Aizputē un pamatvirziens ir ugunsdrošu (EI30 un EI60) metāla durvju ražošana. Ražošanas procesā tiek izmantotas progresīvas tehnoloģijas – datorvadības iekārtas (CNC) – tādējādi iegūstot augstākajām kvalitātes prasībām atbilstošu rezultātu (iegūts Kiwa inspecta sertifikāts).

adresePadures iela 12, Aizpute
maleMaksims Jerjomka
telefons+371 29995574
epastsŠī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
wwebhttps://www.kurz.lv/

Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca
Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.