Starpnozaru mākslas grupa "Serde"

adreseAtmodas 9, Aizpute, LV-3456

telefons

+371 29817180

epasts

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

“Serde” ir 2002. gada sākumā dibināta mākslinieku organizācija, kuras biedri darbojas kā mākslas projektu iniciatori un arī realizētāji. Tās mērķis ir veicināt profesionālās mākslas attīstību Latvijā, attīstot reģionālu un starptautisku sadarbību starp dažādu nozaru kultūras un mākslas organizācijām un indivīdiem, piedāvājot reāli funkcionējošu vidi un infrastruktūru ārpus ierastās centrālās pilsētvides. Lai īstenotu šo mērķi, 2002. gadā tika uzsākts mākslinieku darbnīcu un rezidenču centra izveides projekts Aizputē, vēsturiskā ēku kompleksā Atmodas ielā 9. Pakāpeniski tiek veidota darbnīcu materiāli tehniskā bāze darbam ar dažādiem materiāliem. Kā viena no prioritātēm šajā centrā ir eksperimentālu projektu realizēšana, piesaistot dažādu nozaru māksliniekus un speciālistus kopīgai radošai sadarbībai.

 

Rezidējošiem māksliniekiem piedāvā:

Studijas, semināru, prezentāciju telpas un dzīvojamo istabu. Nama telpas ir plašas un tādēļ piemērojamas plašām darba iespējām un viegli pārformējamas. Varam piedāvāt studijas glezniecībai, keramikai, telpiskai mākslai, foto, restauratoriem, rakstniekiem, mūziķiem u.c. Lai pieteiktos darbam rezidencēs, sūtiet savu pieteikumu vismaz divus mēnešus pirms plānotās rezidences. Pieteikumā jāiekļauj īss ieceres apraksts un CV. Tuvāka informācija - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Dormana nams vasaras sezonai no 15. maija – 15. septembrim


Viesiem piedāvā:

  • naktsmītnes - līdz 20 gultas vietām;
  • iespēju līdzdarboties kultūras programmās un mākslinieku aktivitātēs.

 

Lai rezervētu vietu, piesakieties savlaicīgi pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.