Biedrība "NEXT"

Biedrības Next logo

adreseKatoļu iela 5, Aizpute, LV-3456

telefons22382139

epastsŠī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

wwebwww.nextyouth.org

NEXT mērķis ir sekmēt jauniešiem labvēlīgas vides attīstību un veicināt jauniešu veidošanos par nozīmīgu sabiedrības resursu.

NEXT ir organizācija, kuru 2006.gadā dibinājuši aktīvi, mērķtiecīgi un enerģiski cilvēki. Iemesls organizācijas radīšanai bija vēlme sniegt iespēju ikvienam jaunietim būt par sabiedrības resursu.

NEXT galvenā mērķa grupa ir 15 līdz 30 gadus veci jaunieši no reģioniem un nelielām apdzīvotām vietām. Organizācija sniedz jauniešiem iespēju iesaistīties neformālās izglītības aktivitātēs, jauniešu līdzdalības projektos un procesos, kuri veicina vietējās un nacionālās jaunatnes politikas attīstību. No pašiem darbības pirmsākumiem NEXT strādā, lai veicinātu dialogu un sadarbību starp jauniešiem un lēmumu pieņēmējiem visos līmeņos. Par īpaši nozīmīgu NEXT uzskata darbu ar jauniešiem reģionos un nelielās apdzīvotās vietās, lai sniegtu viņiem iespējas pašizaugsmei un aktīvai līdzdalībai.

NEXT galvenie darbības virzieni

  • Jauniešu aktīva līdzdalība
  • Jauniešu kultūra un brīvais laiks
  • Jauniešu informācija
  • Jauniešu starptautiskās aktivitātes

Sava mērķa sasniegšanai NEXT īsteno vietēja un starptautiska mēroga projektus. Kopš 2006.gada organizācija ir īstenojusi vairākus nozīmīgus projektus jauniešu līdzdalības un pilsoniskās sabiedrības stiprināšanas jomā. Nozīmīgākās NEXT aktivitātes ir jauniešu un lēmumu pieņēmēju dialoga metodes "Kafija ar politiķiem" iedzīvināšana Latvijā, Baltijas valstu mēroga līdzdalības projekts "JAUNIEŠI VĒRO", kā arī "IDEA House" - jauniešu mājas "IDEJU māja" izveide un darbība Aizputē.

NEXT galvenās aktivitātes:

  • Projekts „IDEA House” (jauniešu mājas "IDEJU māja" izveide un darbība Aizputē);
  • Līdzdalības metodes "Kafija ar politiķiem" un "Saldējums ar lielajiem" bērnu un jauniešu dialogam ar lēmumu pieņēmējiem;
  • Eiropas Brīvprātīgā darba (European Voluntary Service) nosūtīšanas projekti;
  • Sadarbības veidošana ar pašvaldībām (galvenie sadarbības virzieni - jauniešu līdzdalība, jaunatnes politikas attīstība, jauniešu centru darbība).
Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.