Biedrība "Kodols"

female1Valdes priekšsēdētāja: Maija Purviņa
epastsŠī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

female1Valdes locekle: Ilze Holštroma
telefons
+371 28616717
epasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

female1Biruta Konrāde
telefons+371 26546632
epastsŠī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

adreseKazdanga, Ķiršu gatve - 1, Aizputes novads, LV -3457

Biedrība „Kodols” nodibināta 2007. gadā. Tās darbības pamatmērķi – veicināt izglītības, uzņēmējdarbības, infrastruktūras, amatniecības, tūrisma, izglītības, kultūras, sporta un dažādu interešu grupu attīstību Kazdangas pagastā.

Jau pašos darbības pirmsākumos biedrība organizēja pieredzes apmaiņas braucienus un izglītojošus pasākumus dažādām paaudzēm, rīkoja vides sakopšanas talkas sadarbībā ar citām NVO, piem. Liepājas „Optimisti”. Biedrība organizēja plašu sabiedrības iesaisti un realizēja LVAF vides projektu „Mēs par sakoptu Kazdangu”.

Daudzi biedri un novada iedzīvotāji piedalījās Sorosa fonda Latvijai atbalstītajā projektā „ Motivācijas programma Kazdangas apkārtnes iedzīvotājiem „Nāc, mācies, dari,- tu to vari”, kas risinājās 2010. gadā. Gada garumā kopā vairāk nekā 350 novada iedzīvotāji piedalījās 16 izglītības programmās.

Iesaistīšanās LEADER programmas pasākumos devusi iespēju biedrībai 2010. gadā izveidot Kazdangā bērnu un jauniešu aktīvās atpūtas laukumu pie dzīvojamām mājām ciema centrā.

Viens no mūsu sadarbības partneriem ir Kazdangas pagasta pārvalde, kas atbalsta projektus ar līdzfinansējumu.

Sadarbības partneri ir arī nodibinājums „CEMEX” , kura vadītāja Ilga Ķuze apmainās savā pieredzē, kā arī NVO Kopienu attīstības centrs Rīgā, ar kuru realizējam kopīgus projektus un pasākumus dzīves apstākļu uzlabošanai.

Biedrības ”Kodols” rakstītie un realizētie projekti ir brīvprātīgais darbs, ko veic gan vadītāja, gan biedrības locekļi, gan citi Kazdangas iedzīvotāji.

 

Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.