Projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" apmācības mācību centrā "BUTS"

Piedāvā apgūt digitālās zināšanas un prasmes ar līdzfinansējumu 90%! Nepalaid garām iespēju, kas noteikti palīdzēs sasniegt jaunu līmeni Tavā profesionālajā karjerā! Iegūt izglītību projekta ietvaros ikvienam nodarbinātajam iespējams divas reizes!

Līdz 30. jūnijam piesakies pieaugušo izglītības projektā "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" un izvēlies apmācības programmu mācību centrā "BUTS", lai apgūtu vai papildinātu savas digitālās prasmes Tevi interesējošās jomās.

Kursi ar līdzmaksājumu tikai 40 EUR, kas noteikti varētu Tevi interesēt:

Prasmes organizēt biroja darbu izmantojot jaunākās digitālās tehnoloģijas, darba aizsardzība, komunikācija un iekšējo procesu vadība.

Personālvadības darba organizēšana izmantojot jaunākās tehnoloģijas, procesu organizēšana, datu analīze un personāla attīstības veicināšana digitālā vidē.

Datorizētu risinājumu lietošana - darba algu aprēķinā, finanšu uzskaitē, ierakstu izveidē, finananšu analīzē un praktiskā pieredze gada pārskata sastādīšanā. 

Projektu vadības praktiskie rīki, AGILE domāšanas un kultūras pārzināšana, SCRUM metodoloģija, dizaina domāšana, pieredze projekta īstenošanā.

     

Mācību centrs BUTS
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
tālrunis: +371 22015707

Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca

Valsts ir Internetā!

E-pakalpjumu portāls

Ideju māja

epakalpojumu portāls

Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.