Publiskie iepirkumi

Aizputes novada dome informē, ka sakarā ar grozījumiem Publisko iepirkumu likumā (PIL), no 2019.gada 1.oktobra visa informācija par domes iepirkumiem tiks ievietota Elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS).

Tas nozīmē, ka no 2019. gada 1. oktobra piedāvājumus iepirkumos no 10 000 EUR precēm un pakalpojumiem, kā arī no 20 000 EUR būvdarbiem varēs iesniegt tikai elektroniskā formā, tādējādi no 1. oktobra piedāvājumi vairs netiks pieņemti papīra formā.

Komersantus, kuri vēlas piedalīties mazajos iepirkumos un vēl nav sākuši izmantot EIS sistēmu piedāvājumu iesniegšanai, iesakām iepazīties ar EIS video pašmācības materiālu komplektu (http://paligs.eis.gov.lv/piegadatajiem/) un savlaicīgi reģistrēties EIS, lai turpmāk varētu iesniegt piedāvājumus elektroniski.

Visa informācija par Aizputes novada domes pasūtījumiem atrodas Elektronisko iepirkumu sistēmā https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier

Publisko iepirkumu likuma Pārejas noteikumu 3.punkts paredz no 2019.gada 1.oktobra Elektronisko iepirkumu sistēmas e-konkursa vides obligātu piemērošanu 9. un 10. pantā minētajiem iepirkumiem, kurus veic atvasinātās publiskās personas un to iestādes (pašvaldības un pašvaldību iestādēm), gan iepirkuma izsludināšanai gan piedāvājumu iesniegšanai.

Saistošie noteikumis - Kārtība, kādā Aizputes novada pašvaldībā tiek veikti iepirkumi

2020. gada publiskie iepirkumi

Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.