Norisināsies atkārtota izsole zemes vienības daļai “Puķes”, Virgas pagastā, Dienvidkurzemes novadā, kadastra apzīmējums 6498 001 0236 4,7 ha platībā

Dienvidkurzemes novada pašvaldība organizē atkārtotu nomas tiesību mutisko izsoli ar augšupejošu soli zemes vienības daļai “Puķes”, Virgas pagastā, Dienvidkurzemes novadā, kadastra apzīmējums 6498 001 0236 4,7 ha platībā. Īpašuma lietošanas veids – lauksaimniecība.

Izsole notiks 2021. gada 22.septembrī plkst. 10.00, Saules ielā 1, Priekulē, Dienvidkurzemes novadā. Pieteikties izsolei un ar izsoles noteikumiem iepazīties var klātienē jebkurā apvienoto novadu Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā vai nosūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Izsoles dalībnieku reģistrācija notiek līdz 2021. gada 20. septembrim plkst. 13:00 
Izsoles sākumcena 68 EUR par 1 ha gadā bez PVN.
Norēķināšanās par nosolīto objektu – saskaņā ar izsoles noteikumiem.
Tālrunis informācijai par izsoli 63497910, par izsoles objektu 29430925
IZSOLES NOTEIKUMI

Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca

Valsts ir Internetā!

E-pakalpjumu portāls

Ideju māja

epakalpojumu portāls

Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.