Image
 

Skrien, nūjo, brauc ar velo vai dodies pārgājienā pa Kazdangas pagasta gatvēm

27_marts
Kategorija
Pasākumi
Datums
27.03.2021 00:00 - 11.04.2021 00:00
Vieta
Kazdanga

Aicinām no 27. marta līdz 11. aprīlim doties svaigā gaisā un piedalīties interesantā aktivitātē, kur iepazīsi Kazdangas pagasta gatves. Piedalīties var ikviens bez vecuma ierobežojuma ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumus, Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. Dodoties aktivitātē nepieciešams telefons ar fotokameru, aplikācija ar ko fiksēt distanci un tās garumu (Strava, Garmin, MapMyRun, u.c.).

Aktivitātes norise:

 • Piedalīties var ikviens bez vecuma ierobežojuma.
 • Katrs dalībnieks individuāli vai ar ģimeni, komandu (utt.) veic distanci pa Kazdangas pagasta gatvēm.
 • Dalībnieks distanci var veikt brīvi izvēlētā laikā, aktivitātes norādītajos datumos, kā arī izvēlas kādā secībā veic distanci.
 • Jānobildējas pie objektiem, fotogrāfijā kopā ar objektu noteikti jābūt redzamam dalībniekam.
 • Dalībniekam ir jābūt aplikācijai, lai fiksētu distanci un tās garumu (Strava, Garmin, MapMyRun, u.c.).
 • Jāatbild uz jautājumiem.
 • Dalībniekam līdz 11.aprīlim plkst. 23:59 jāiesūta Whatsappā, tel.nr. 20358730, vai uz epastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.: sekojoša informācija: vārds, uzvārds, telefona numurs, fotogrāfijas ar objektiem, atbildes uz jautājumiem, kā arī ekrānšāviņš no aplikācijas, kurā redzama veiktā distance un tās garums.
 • Vērtēšana:
  • Interesantākā atbilde uz 1. un/vai 10. jautājumu;
  • Atraktīvākais dalībnieks, atraktīvākā ģimene (komanda, utt.),
  • Visprecīzāk izpildīta distance: veiktās distances garums, atbildes uz jautājumiem un fotogrāfijas ar objektiem.
 • Katrā kategorijā tiks noteiks labākais, kas tiks sumināts ar Kazdangas pagasta un Aizputes suvenīriem, un ar viņiem organizatori sazināsies personīgi.

Kartes un jautājumu lapas var saņemt: darba dienās – Kazdangas sporta hallē Darba gatvē 8, Kazdangā, (plkst. 8:00 – 16:30), brīvdienās un svētku dienās pie sporta halles ārdurvīm, Darba gatvē 8, Kazdanga. Kā arī lejupielādēt var šeit

 
 
Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca
Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.