Sniegavīru konkurss

8.Cīrava_KN
Kategorija
Pasākumi
Datums
24.01.2022 00:00 - 25.02.2022 00:00
Vieta
Cīravas Kultūras nams

Kurš gan nezin, kas ir sniegavīrs?! Tas taču ir no sniega veidots cilvēka figūras atdarinājums.

Sniegavīru gatavošanas recepte:
Tev vajadzēs iesākumam - sniegu! Sniegavīru parasti var izveidot tikai no sniega, kas ir tuvu kušanai un kļuvis mitrs, šāds sniegs līp kopā un to ir viegli savelt nepieciešamā izmēra bumbās. Parasti sniegavīru veido, vienu uz otras saliekot 2-3 no sniega saveltas, citu par citu mazākas bumbas. Vai zināji, ka visbiežāk trīsdaļīgu sniegavīru veido Eiropā un Ziemeļamerikā? Nu lūk, bet Āzijā parasti sniegavīrs tiek būvēts no divām daļām!

Pēc tam tev vajadzēs:
ogles, akmentiņus, koka gabalus vai zariņus, augļus vai dārzeņus (visbiežāk burkānu).
Protams, droši vari improvizēt, bet, pats galvenais - sniegavīra būvēšanā ir jāiesaista bērns!

Kas tev jādara?
*Sūti savu VIENU labāko foto uz epastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  kā vēstulīti un iegūsti JAUKU balviņu!
*Ja jums ir vairāki bērni, gribat parādīt viņus visus, tad iesūtiet FOTO, kurā viņi visi redzami! BET FOTO JĀBŪT TAD VIENAM!

Konkurss ilgs līdz 25. februārim ieskaitot! 28. februārī izlozēsim 3 laimīgos, kas tiks pie pārsteiguma balviņām. Izlozes video, būs apskatāms Cīravas kultūras nama facebook grupā, kā arī vietnē www.cirava.lv

BALVU FONDS
Bērnam: Galda spēle
Mammai un tētim: tēja un kafija

 
 
Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca
Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.