Alberta Ramsdela Henrija komēdija ''SILVIJA''

23.Aizputes_KN_izrāde_Silvija_1
Kategorija
Izrādes
Datums
14.02.2022 19:00
Vieta
Aizputes kultūras nams

14.februārī, Valentīndienas vakarā plkst.19.00 Aizputes kultūras namā viesosies Amerikāņu dramaturga Alberta Ramsdela Henrija komēdija ''SILVIJA''. Izrādē spēlē skatītāju iemīļots aktieru ansamblis, Voldemāra Šoriņa režijā.

 

Izrādes režisors un aktieris Voldemārs Šoriņš komēdiju “Silvija” iestudēja 2016. gadā. Izrāde viesojusies daudzviet Latvijā un ārzemēs, saņemot brīnišķīgas skatītāju atsauksmes. Domubiedru grupa - Aīda Ozoliņa, Evija Skulte, Dace Makovska, Ivars Puga kopā radījuši stāstu par mīlestību, ģimeni un dabas nozīmi ikdienas cilvēka dzīvē.

Amerikāņu dramaturga Alberta Ramsdela Henrija lugas ''SILVIJA'' darbība sākas ar to, ka bankas ierēdnis Gregs sastop parkā noklīdušu suni un atved to uz māju. Intriga slēpjas neparastā mīlas trīsstūrī: sieva, vīrs un suns. Iesākumā pieklīdenis, ko pievāc Gregs, kļūst par ģimenes katastrofu, taču beigu beigās tieši suns palīdz saglabāt pašu svarīgāko – attiecības starp tuviem cilvēkiem. Silvija ir komēdija par mīlestību un nemīlestību, par to kā šodienas pragmatisma vilnī saglabāt jūtu pilnību, tuvību ar dabu un dzīves prieku.

Asprātīgi dialogi, absurdas situācijas, negaidīti pavērsieni - izrādē ar skumjām bet laimīgām beigām.

Izrādē piedalās brīnišķīga domubiedru grupa: Aīda Ozoliņa, Evija Skulte, Dace Makovska, Ivars Puga, Voldemārs Šoriņš. Izrādes režisors – Voldemārs Šoriņš, izrādes komponists Valdis Zilveris, iestudējuma mākslinieks Jānis Jansons.

Ieeja: 8,- eur / 10,- eur
Iepriekšēja pieteikšanās pa tālr.: 29373185 vai 26740757
(pasākums norisināsies “zaļajā režīmā” ar derīgiem COVID19 serifikātiem)

 
 
Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca
Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.