Oļģerta Visvalža Grūbes fotogrāfiju izstāde "Dabas norises un daudzveidība"

Izstāde
Kategorija
Izstādes
Datums
15.01.2022 00:00 - 15.03.2022 00:00
Vieta
Kalvenes pagasta bibliotēka

No 15. janvāra līdz 15. martam Kalvenes pagasta bibliotēkā apskatāma kuldīdznieka Oļģerta Visvalža Grūbes fotogrāfiju izstāde.

Mākslinieks dzimis Kuldīgas novada Kurmāles pagasta "Katekalnos", kur pavadīta bērnība un skola gadi. Pirmais fotoaparāts "Smena" iegādāts skolas gados par paša nopelnīto naudu kolhoza darbos. Tad sekoja dienests padomju armijā, kur dienesta biedri palīdzēja ar padomiem un kopā tika izdota fotoreportāža no armijas dzīves. Šobrīd ir fotokluba "Divas upes" biedrs. Daba un lauku dzīve ir atstājusi iespaidu uz redzamo fotogrāfijās - katrs mirklis ir unikāls savā izteiksmē!

 
 
Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca
Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.