"Mētras mājas" draugu izstāde

Mētras_mājas_draugu_izstāde
Kategorija
Izstādes
Datums
13.08.2021 00:00 - 30.09.2021 00:00
Vieta
Izstāde

Jau vienpadsmito reizi tiek atklāta galerijas “Mētras Māja” draugu izstāde, kuras laikā gleznotāji, tēlnieki, fotogrāfi un stikla mākslinieki satiekas no dažādām Latvijas pilsētām. Izstādē apskatāmi Ģirta Brumsona, Artas Dzikales, Laimdotas Junkares, Ingas Jurānes, Guntas Krastiņas, Astrīdas Meirānes, Kristīnes Otersones, Ramonas Pēkšēnas, Andas Poikānes, Guntas Ruicēnas, Vara Santa un Bārbalas Gulbes radītie mākslas darbi.

Adrese: Pasta iela 1a, Aizpute

 
 
Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca
Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.