Mācību jomu koordinatori 2019./2020.mācību gadā

female1Aizputes novada izpilddirektore izglītības jomā Elita Malovka
telefons29138082
epasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Atbildības joma/metodiskā apvienībaAtbildīgaisIzglītības iestādee-pasts
Pirmsskolas iestāžu vadītāju Iveta Laumane Cīravas pirmsskolas izglītības iestāde Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pirmsskolas un 5,6 gad. mācību joma, mācīšanās konsultants Aiga Bensone Aizputes p.i.i. ”Pasaciņa” Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Sākumskolas joma Antra Grundmane Aizputes vsk. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Valodu joma (latviešu valoda) Vita Valdmane Dzērves pamatskola Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Matemātikas joma Gunta Elbere Aizputes vsk. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Dabaszinātņu (fizika, ķīmija, bioloģija, ģeogrāfija) joma Eva Balode Aizputes vsk. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Sociālās un pilsoniskās mācību joma Anda Doniņa Bašlika Māteru Jura Kazdangas pamatskola Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas, tehnoloģiju mācību joma Agrita Fausta Aizputes vsk. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Veselības un fiziskās aktivitātes mācību joma Gints Stiere Aizputes vsk. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mūzikas pedagogu Maija Pētersone Dzērves pamatskola Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Valodu joma (svešvalodas) Natālija Andriekus Māteru Jura Kazdangas pamatskola Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Izglītības iestāžu vadītāju Aija Dreimane Māteru Jura Kazdangas pamatskola Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
ZPD metodiķis Vita Buzoverova Aizputes vsk. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Interešu izglītības skolotāju un klašu audzinātāju Ausma Kirhnere Skolēnu jaunrades centrs Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mācīšanās konsultanti

Vineta Bardanovska

Gita Petrovica

Aizputes vidusskola

Dzērves pamatskola

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.