Radošo darbu krājuma "Ziedu laiks" atvēršanas svētki

29. janvārī Aizputes novadpētniecības muzejā notika Aizputes novada skolēnu radošo darbu krājuma „Ziedu laiks” atvēršanas svētki. Šajā izdevumā ievietoti zīmējumi un literārie darbi, kuru autori ir 46 mūsu novada izglītības iestāžu audzēkņi. Skolēnu radošo darbu apkopojums, pateicoties Aizputes domes finansiālajam atbalstam, nāk klajā jau septīto gadu pēc kārtas, to veido latviešu valodas un vizuālās mākslas pedagogu metodiskās apvienības (apvienību vadītājas - Vita Valdmane un Agrita Fausta). Šogad krājuma lappusēs jaunie autori vārdos, krāsās un līnijās pauž emocijas un pārdomas, kas radušās, vērojot dažādus ziedus.

Radošo darbu izdevumu “Ziedu laiks” simboliski atvēra Aizputes novada izpilddirektore izglītības jomā Elita Malovka, viņa atzinīgi novērtēja skolēnu un pedagogu kopīgi paveikto darbu. Sarīkojuma dalībnieki priecājās arī par iespēju apskatīt novadpētniecības muzeja jauno ekspozīciju un fotogrāfu grupas “Liepājas pozitīvs” izstādi “Mans”. Sirsnīgs paldies muzeja darbiniecēm par atsaucību un viesmīlību!

Latviešu valodas pedagogu MA vadītāja Vita Valdmane