Aicina jauniešus piedalīties Dienvidkurzemes skolu līdzpārvalžu apmācībās

Ikviens Dienvidkurzemes novada jaunietis, kurš aktīvi darbojas savas skolas līdzpārvaldē un ir sasniedzis vismaz 13 gadu vecumu, tiek aicināts pieteikties skolu līdzpārvalžu apmācībām. Apmācības “Zināšanas. Iemaņas. Līdzpārvalde” norisināsies 3 dienu garumā - 27., 28. un 29. decembrī, Zoom platformā.

Projekta “Trešais bloks” ietvaros tiek organizētas apmācības Dienvidkurzemes novada skolu līdzpārvalžu dalībniekiem, lai veicinātu un attīstītu jauniešos prasmes, kas ļautu darboties vēl aktīvāk un stratēģiskāk, dotu iespēju attīstīt komunikācijas prasmes un līdzdalību, tādā veidā veicinot līderību. Apmācības ir iespēja aktīvajiem jauniešiem nostiprinātas savas jau esošās un iegūt jaunas zināšanas, ko pēcāk izmantot realizējot idejas.

Apmācības norisināsies 3 dienu garumā, kur katrai dienai būs izvirzīta sava tēma – līderība, komunikācijas prasmes un darbs komandā. Nodarbības ilgums – apmēram 3h. Programma sastāvēs gan no informatīvās daļas, gan praktiskās, kas dos iespēju uzreiz izmantot un izmēģināt jaunās zināšanas. Aktīvākajiem dalībniekiem būs iespēja saņemt veicināšanas balvas par ieguldīto laiku, centību un aktīvu līdzdalību apmācībās.

Līdzpārvalžu apmācībām var pieteikties aizpildot pieteikuma anketu līdz 23. decembrim, vietnē: https://ieej.lv/pH89F

Papildus jautājumu gadījumā, sazināties ar Aizputes jauniešu “IDEJU MĀJAS” vadītāju Anci Tīmani pa tālruni 26670756 vai e-pastu – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

ig 01

Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca

Valsts ir Internetā!

E-pakalpjumu portāls

Ideju māja

epakalpojumu portāls

Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.