Droša atgriešanās skolā: ieteikumi vecākiem

Jaunajā mācību gadā izglītības ieguves process visās izglītības pakāpēs tiks organizēts klātienē, ievērojot Covid-19 infekcijas ierobežošanas pamatprincipus – regulāru informēšanu, distancēšanos, higiēnu un personas veselības stāvokļa uzraudzību – to paredz Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotie grozījumi noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

VISC un Iglītības ministrija aicina vecākus palīdzēt skolām, skolotājiem, audzinātājām un skolas darbiniekiem sagatavoties jaunajam mācību gadam, skaidrojot būtiskākos aspektus, kas saistīti ar atgriešanos skolā!
Visi atgriešanās nosacījumi pieejami: https://www.izm.gov.lv/.../jauno-macibu-gadu-klatiene...

 

Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca

Valsts ir Internetā!

E-pakalpjumu portāls

Ideju māja

epakalpojumu portāls

Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.