Trīs spraigas saspringtas dienas jauno automehāniķu konkursā

Trīs dienas, (no 04.06 līdz 06.06), 4AC grupas audzēknis Ralfs Daranda pārstāvēja Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālo struktūrvienību starptautiskā konkursā tehnisko skolu audzēkņiem – “Young Car Mechanic”. Tiesības piedalīties konkursa finālā tika izcīnītas, parādot labas teorētiskās zināšanas divās fināla dalībnieku atlases kārtās. Uz konkursa finālu tika uzaicināti tikai 15 paši labākie jaunie automehāniķi no Latvijas tehnikumiem.

  Konkursa pirmā diena pagāja firmā “Autobrava”, Rīgā, kur tika pārbaudītas dalībnieku zināšanas par vieglajām automašīnām. Otrajā dienā konkurss turpinājās Mārupē, kur vajadzēja nodarboties ar smago automobiļu diagnostiku, remontu un apkopi. Trešajā dienā SIA ”Valtek,” netālu no Jelgavas, jauniešiem bija jāparāda zināšanas un prasmes par traktortehniku, tās diagnostiku un bojājumu novēršanu. Kopumā trīs dienās bija jāveic 15 darba uzdevumi.

 Ralfu žūrija atzina par labāko motora piedziņas siksnu nomaiņā, iegūstot specbalvu, speciālo palīgierīču komplektu siksnu montāžai.

 “Ralfam tā bija laba pieredze, kā rīkoties dažādās nestandarta situācijās. Gatavojoties konkursam, kā arī tā gaitā, iepazīstoties ar dažādām jaunajām tehnoloģiskajām iespējām un risinājumiem, būtiski paplašinājās puiša redzesloks,” priecājas skolotājs Agris Braša.

Kopvērtējumā Ralfs konkursā ieguva 9. vietu.

Ralfs dzīvo Grobiņā un pēc skolas absolvēšanas noteikti strādās savā profesijā, jo tā ļoti piesaista. Ir jau vairāki darba piedāvājumi, gan no prakses vietas, gan citiem servisiem.

199509743 1132813080552244 2031580945181559035 n

Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca

Valsts ir Internetā!

E-pakalpjumu portāls

Ideju māja

epakalpojumu portāls

Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.