Image

Aizputes Mūzikas skolas sasniegumi starptautiska mēroga attālinātajā konkursā

Kazahstānas galvaspilsētā  Nursultanā 10.janvārī  norisinājās VI Starptautiskais attālinātais konkurss “Ziemassvētku zvaigznes”, kuru ar Nursultanas pilsētas kultūras vadības atbalstu organizēja starptautiskā festivālu kustība ”Astana Stars”.

Saņemot konkursa nolikumu, arī Aizputes Mūzikas skolas audzēkņi izmēģināja veiksmi, nosūtot konkursam pieteikumu un skaņdarba video mp4 formātā.

Aizputes Mūzikas skolas koris un soliste Meldra Vītola konkursā ieguva Grand Prix. Pirmās pakāpes diplomus savās vecuma kategorijās ieguva sitaminstrumentu spēles audzēknis Ikars Ruņģis un gan individuāli, gan muzicējot  duetā akordeonistes Arta Agrita Ziemele un Zane Mellupe. Pedagogi  Arta Kangīzere, Sandra Strazdiņa, Ikars Ruņģis ,Kristīne Braže un Olga Stankeviča saņēma organizatoru pateicības vēstules par ieguldīto darbu.

Aizputes mūzikas skola izsaka pateicību audzēkņu vecākiem par atbalstu šajā konkursā.

Pašvaldības policija
Medicīnisā palīdzība
Aizputes novada bāriņtiesa
Aizputes avīze
Aizputes muzejs
Biogrāfiskā vārdnīca

Valsts ir Internetā!

E-pakalpjumu portāls

Ideju māja

epakalpojumu portāls

Aizputes novada logo
Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti.