Ar Aizputes vidusskolas skolēnu uzvaru noslēdzies matemātikas olimpiādes 2.posms

2020.gada 14.februāri notika 2.posma matemātikas olimpiāde 5.-8.klasēm, kurā piedalījās 47 skolēni no Aizputes, Durbes, Pāvilostas un Alsungas novadiem. Pārliecinoši visās klašu grupās 1.vietu ieguva Aizputes vidusskolas skolēni:

Kristofers Knapšis – Aizputes vsk. 8.kl. – 1.vieta, skolotāja Marita Rudzīte
Kārlis Lanka – Aizputes vsk. 7.kl. – 1.vieta, skolotāja Gunta Elbere
Amanda Dobele – Aizputes vsk. 6.kl. – 1.vieta, skolotāja Daiga Tīmane
Kevins Petrovs – Dzērves pamatskolas 6.kl. – 2.vieta, skolotājs Jānis Zorģis
Kristians Puks – Māteru Jura Kazdangas pamatskolas 6.kl. – Atzinība, skolotāja Valda Rudīte
Alberts Knapšis – Aizputes vsk. 5.kl. – 1.vieta, skolotāja Marita Rudzīte
Adrians Jonass – Kalvenes pamatskolas 5.kl. – 2.vieta, skolotāja Sandra Šmiukše.

Savukārt jau 31.janvārī notika 2.posma matemātikas olimpiāde 9.-12.klasēm, kur 1.vietas ieguva Māteru Jura Kazdangas pamatskolas un Aizputes vsk. skolēni, kuri arī ir izvirzīti piedalīties Valsts matemātikas olimpiādē:

Aija Sudraba – Māteru Jura Kazdangas pamatskolas 9.kl. – 1.vieta, skolotāja Valda Rudīte, izvirzīta piedalīties Valsts olimpiādē
Pēteris Goldbergs – Aizputes vsk. 12.kl. – 1.vieta, skolotāja Daiga Tīmane, izvirzīts piedalīties Valsts olimpiādē

Izpilddirektore izglītības jomā Elita Malovka